Dr n. med. lek. spec.
Magdalena Roguska

ginekologia, położnictwo

Specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii, w trakcie specjalizacji z ginekologii onkologicznej. Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Polskiego Towarzystwa Hipertermii Onkologicznej.

Doświadczenie zawodowe:

Aktualnie pracuje w Oddziale Położniczo – Ginekologicznym z pododdziałem Ginekologii Onkologicznej Szpitala Praskiego pw. Przemienienia Pańskiego w Warszawie.

Przez 10 lat związana z Katedrą i Kliniką Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim. Ukończony 6-miesięczny staż w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii -Skłodowskiej Curie w Warszawie, w Klinice Ginekologii Onkologicznej.

Bierze udział w szkoleniach i kursach pogłębiając swą wiedzę i umiejętności w zakresie położnictwa i ginekologii, onkologii, ultrasonografii i chirurgii małoinwazyjnej (laparoskopowej, endoskopowej) oraz kolposkopii.

Zajmuje się kompleksowo prowadzeniem ciąży, diagnostyką i leczeniem chorób narządu rodnego, zaburzeń miesiączkowania, antykoncepcją oraz terapią w okresie menopauzy.