Lek.
Ewa Dobrzyńska

ginekologia

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu na Kierunku Dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.Na co dzień pracuję jako Lekarz Rezydent w Klinice Położnictwa Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego. Jest to placówka mająca III stopień referencyjności ( najwyższy) w zakresie opieki nad ciężarną i noworodkiem, gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne. Jestem też członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

W swojej pracy wykorzystuje nowoczesne metody w tym obrazowania za pomocą USG, z których nieustannie podnoszę swoja wiedzę i umiejętności.

Co roku uczestniczę w kongresach i szkoleniach z zakresu położnictwa, ginekologii i ultrasonografii. W praktyce ambulatoryjnej zajmuję się przede wszystkim prowadzeniem ciąży, poradnictwem antykoncepcyjnym oraz diagnostyką i leczeniem zaburzeń ginekologicznych.
W swojej pracy kieruję się otwartością i dbałością o komunikację, by medyczne zawiłości przedstawić w sposób przystępny i zrozumiały dla Pacjenta. Wierzę, że tylko dobra współpraca na linii Pacjent- Lekarz pozwala rozwiązać problem lub zadbać profilaktycznie o zdrowie.

Prywatnie jestem pasjonatką nurkowania i górskich wędrówek, gdzie mogę najlepiej wypocząć.