Dr Magdalena Roguska w gronie naszych Specjalistów

Dr Magdalena Roguska w gronie naszych Specjalistów

Dr Magdalena Roguska w gronie naszych Specjalistów 150 150 mbmed

Drogie Panie, z przyjemnością informujemy o poszerzeniu Zespołu Specjalistów Centrum Medycznego MBMED o Panią dr Magdalenę Roguską.

Dr n. med. lek. spec. Magdalena Roguska to specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii, w trakcie specjalizacji z ginekologii onkologicznej. Jest absolwentką II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Polskiego Towarzystwa Hipertermii Onkologicznej.

Przez 10 lat związana z Katedrą i Kliniką Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim, ukończyła 6-miesięczny staż w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii -Skłodowskiej Curie w Warszawie, w Klinice Ginekologii Onkologicznej. Bierze udział w szkoleniach i kursach, pogłębiając swą wiedzę i umiejętności w zakresie położnictwa i ginekologii, onkologii, ultrasonografii i chirurgii małoinwazyjnej (laparoskopowej, endoskopowej) oraz kolposkopii.

Pani Doktor zajmuje się kompleksowo prowadzeniem ciąży, diagnostyką i leczeniem chorób narządu rodnego, zaburzeń miesiączkowania, antykoncepcją oraz terapią w okresie menopauzy. Aktualnie pracuje w Oddziale Położniczo – Ginekologicznym z pododdziałem Ginekologii Onkologicznej Szpitala Praskiego pw. Przemienienia Pańskiego w Warszawie.

W Centrum Medycznym MBMED dr Magdalena Roguska przyjmuje we wtorki.
Serdecznie zapraszamy do rezerwacji wizyt.